سبد خريد

سوئیچ شبکه 8 پورت PoE اچ ار یو ای مدل HRUI HR900-AFG-82NS

۵,۴۰۰,۰۰۰ تومان

*برای دریافت تخفیف باور نکردنی تماس بگیرید*

تعداد

خرید سوئیچ شبکه 8 پورت PoE اچ ار یو ای HR900-AFG-82NS

سوئیچ شبکه 8 پورت PoE اچ ار یو ای HRUI HR900-AFG-82NS دارای ۸ پورت و ۲ پورت SFP گیگ با پهنای باند ۲۰Gbps است. سوئیچ شبکه اتصالات یکپارچه را به اترنت 10/100/1000M ارائه می دهد و پورت منبع تغذیه PoE می تواند به طور خودکار دستگاه های دریافت کننده مطابق با استاندارد IEEE802.3af/دریافت را شناسایی و تامین کند. آدرس مک 2K می باشد. نرخ ارسال بسته 14.88 مگابایت در ثانیه است. وزن محصول 1.38 کیلوگرم می باشد.

 

*تمامی محصولات دارای گارانتی اصلی و شرکتی میباشند*
شرکت ایران الکترونیک پیشرو در ارائه محصولات و خدمات سیستمهای حفاظتی، نظارتی وامنیتی، شبکه دارای سابقه درخشان و رزومه قدرتمند قابل استعلام، آمادگی خود را در زمینه فروش ونصب دوربین مدار بسته دام، تجهیزات امنیتی و تجهیزات شبکه اعلام می نماید و این محصولات از طریق یکی از بزرگترین شرکت های فعال در زمینه تجهیزات نظارتی و حفاظتی و دوربین مداربسته در ایران ارائه میشوند.

 

مشخصات فنی سوئیچ شبکه 8 پورت PoE اچ ار یو ای HRUI HR900-AFG-82NS

 

دارای  8 پورت PoE گیگابایتی

دارای 2 پورت SFP

سرعت هر پورت 10/100/1000 Mbps

دارای ظرفیت سوئیچینگ 20Gbps

دارای گواهینامه های امنیتی CCC/CE/FCC/UL/ROHS

 

Specification
I/O Interface
Power AC INPUT (100-240 V)
Ethernet 8* Gigabit PoE Ports2* Gigabit SFP Ports
Chipset 2*RTL8367SRTL8238B
Performance
Bandwidth 20Gbps
Packet Forward Rate 14.88Mpps
Package Cache 448Kbit
MAC Address 2K
Jumbo Frame 9216bytes
Forwarding Mode Store and forward
MTBF 100000 Hours
Standard
Network Protocol IEEE802.3 (Ethernet)IEEE802.3u (Fast Ethernet)

IEEE802.3ab (Gigabit Ethernet)

IEEE802.3x (Flow Control)

IEEE 802.3z (Gigabit Ethernet Fiber Standard)

PoE Standard IEEE802.3af  (15.4W)IEEE802.3at (30W)
Industry Standard EMI: FCC Part 15 CISPR (EN55032) class AEMS: EN61000-4-2 (ESD),

IEN61000-4-5 (Surge)

Network medium 10Base-T: Cat 3, 4, 5 Class or above UTP/STP (≤ 100m)100Base-TX: Cat 5 Class or above UTP/STP (≤ 100m)

1000Base-TX: Cat 5 Class or above UTP/STP (≤ 100m)

Optical Medium Multimode optical fiber: 50/125, 62.5/125, 100/140umSingle-mode optical fiber: 8/125, 8.7/125, 9/125, 10/125um
Certification
Safety Certificate CCC/CE/FCC/UL/ROHS
Environment Standard
Working Environment Working temperature: -10~50°CStorage temperature: -40~70°C

Working humidity: 10%~90%, non-condensing

Storage humidity: 5%~95%, non-condensing

Physical Specification
Structure Size Product Dimensions: 220*161*44mmPackage Dimensions: 315*215*85mm

Product N.W: 0.88kg

Product G.W: 1.38kg

Packing Info Carton Dimensions: 445*445*335mmPacking Quantity: 10 PCS

Packing Weight: 14.8KG

Power Voltage Input Voltage: AC 100-240 V 50-60HzSupply Power: 52V2.3A
Power Consumption Product power: ≤ 10WPOE power: ≤ 110W
Package List Switch 1 pc, Power cord 1 pc, User manual 1 pc, Certification 1 pc
Indicator
LED Indicator PWR (Power),1-10 Green Light (Link&Data)
PWR On: Powered onOff: Powered off
1-10 Green Light (Link&Data) On: Link normalOff: Link blocked

Flashing: Data transmitting

DIP Switch Default: common mode, all interfaces can communicate with each other, the transmission distance is less than 100 meters, the transmission rate is 10/100/1000M adaptive; The port AI mode is disabledExtend: Link extension mode, 7-8 ports force 10M, link 250M (enable POE watchdog)
گارانتی

30 ماه وارانتی رسام تجارت راش

نظرات کاربران
  • 0
    ‏0 امتیاز
  • 5 امتیازها
    0%
    4 امتیازها
    0%
    3 امتیازها
    0%
    2 امتیازها
    0%
    1 ستاره
    0%
نقد وبررسی

هیچ دیدگاهی وجود ندارد.

نوشتن یک بازخورد مشتری

اولین نفری باشید که دیدگاه می دهد “سوئیچ شبکه 8 پورت PoE اچ ار یو ای مدل HRUI HR900-AFG-82NS”

با ما در ارتباط باشید
X