سبد خريد

سوئیچ شبکه 8 پورت PoE اچ ار یو ای مدل HRUI HR900-AFG-822NS

۵,۶۰۰,۰۰۰ تومان

*برای دریافت تخفیف باور نکردنی تماس بگیرید*

تعداد

خرید سوئیچ شبکه 8 پورت PoE اچ ار یو ای HR900-AFG-822NS

سوئیچ شبکه 8 پورت PoE اچ ار یو ای HR900-AFG-822NS دارای ۸ پورت گیگ و ۲ پورت آپلینک و ۲ پورت SFP گیگ با پهنای باند ۲۴Gbps است که می تواند به خوبی وظیفه انتقال داده های شما را انجام دهد. عمر مفید این دستگاه یا همان MTBF آن در حدود 100000 ساعت است که عمر مفید بالایی به حساب می آید. تمامی استاندارد های IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x, IEEE802.3ab, IEEE802.3ab در این دستگاه فراهم شده است که این دستگاه را به یک سوئیچ عالی برای سیستم های نظارت تصویری بدل کرده است

*تمامی محصولات دارای گارانتی اصلی و شرکتی میباشند*
شرکت ایران الکترونیک پیشرو در ارائه محصولات و خدمات سیستمهای حفاظتی، نظارتی وامنیتی، شبکه دارای سابقه درخشان و رزومه قدرتمند قابل استعلام، آمادگی خود را در زمینه فروش ونصب دوربین مدار بسته دام، تجهیزات امنیتی و تجهیزات شبکه اعلام می نماید و این محصولات از طریق یکی از بزرگترین شرکت های فعال در زمینه تجهیزات نظارتی و حفاظتی و دوربین مداربسته در ایران ارائه میشوند.

مشخصات فنی سوئیچ شبکه 8 پورت PoE اچ ار یو ای HRUI HR900-AFG-822NS

سوئیچ 8 پورت 10/100/1000Mbps PoE و 2 پورت Uplink گیگ و 2 پورت Uplink SFP
سوئیچ گیگ PoE
توان کل 110 وات
دارای 2000 مک آدرس

 

Technical Specification
I/O Interface
Power AC INPUT (100-240 V)
Ethernet 8* Gigabit PoE Ports2* Gigabit Ethernet ports  2* Gigabit SFP Ports;
Chipset EN8850DH
Performance
Bandwidth 24Gbps
Packet Forward Rate 17.856Mpps
Package Cache 448Kbit
MAC Address 2K
Jumbo Frame 9216bytes
Forwarding Mode Storage & forward
MTBF 100000 Hours
Standard
Network Protocol IEEE802.3 (Ethernet)  IEEE802.3u (Fast Ethernet)  IEEE802.3ab (Gigabit Ethernet)  IEEE802.3x (Flow Control)IEEE 802.3z (Gigabit Ethernet Fiber Standard)
PoE Standard IEEE802.3af (15.4W)  IEEE802.3at (30W)
Industry Standard EMI: FCC Part 15 CISPR (EN55032) class A  EMS: EN61000-4-2 (ESD),IEN61000-4-5 (Surge)
Network medium 10Base-T: Cat 3, 4, 5 Class or above UTP/STP (≤ 100m)100Base-TX: Cat 5 Class or above UTP/STP (≤ 100m)  1000Base-TX: Cat 5 Class or above UTP/STP (≤ 100m)
Optical Medium Multimode optical fiber: 50/125, 62.5/125, 100/140umSingle-mode optical fiber: 8/125, 8.7/125, 9/125, 10/125um
Certification
Safety Certificate CCC/CE/FCC/UL/ROHS
Environment Standard
Working Environment Working temperature: -10~50°C  Storage temperature: -40~70°CWorking humidity: 10%~90%, non-condensing  Storage humidity: 5%~95%, non-condensing
Physical Structure
Structure Size Product Dimensions: 220*161*44.5mm  Package Dimensions: 315*215*85mm  Product N.W: 0.92kgProduct G.W: 1.22kg
Packing Info Carton Dimensions: 445*445*335mm  Packing Quantity: 10 PCSPacking Weight: 13.2KG
Power Voltage Input voltage: AC 100-240 V 50-60Hz  Supply power:52V /2.3A 120W
Power Product power: ≤ 10WPOE power: ≤ 110W
Packaging List Switch 1 pc, Power cord 1 pc, User manual 1 pc, Certification 1 pc
Function Indicator
Indicator PWR (Power),1-12 Green Light (Link&Data)
PWR On: Powered on  Off: Powered off
1-10 Green Light  (Link&Data) On: Link normal  Off: Link blockedFlashing: Data transmitting
DIP Switch Default: common mode, all interfaces can communicate with each other, the  transmission distance is less than 100 meters, the transmission rate is 10/100/1000M  adaptive; The port AI mode is disabledExtend: Link extension mode, 7-8 ports force 10M, transmisstion distance 250M (enable  POE watchdog)
گارانتی

30 ماه وارانتی رسام تجارت راش

نظرات کاربران
  • 0
    ‏0 امتیاز
  • 5 امتیازها
    0%
    4 امتیازها
    0%
    3 امتیازها
    0%
    2 امتیازها
    0%
    1 ستاره
    0%
نقد وبررسی

هیچ دیدگاهی وجود ندارد.

نوشتن یک بازخورد مشتری

اولین نفری باشید که دیدگاه می دهد “سوئیچ شبکه 8 پورت PoE اچ ار یو ای مدل HRUI HR900-AFG-822NS”

با ما در ارتباط باشید
X