سبد خريد

سوئیچ شبکه فیبر نوری مدیریتی 12 پورت اچ ار یو ای مدل HRUI HR-SWTG3C12F

۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

*برای دریافت تخفیف باور نکردنی تماس بگیرید*

تعداد

خريد سوئیچ شبکه مدیریتی 12 پورت اچ ار یو ای HR-SWTG3C12F

سوئیچ شبکه مدیریتی 12 پورت اچ ار یو ای HRUI HR-SWTG3C12F دارای 12 پورت SFP ده گيگ و  و 1 پورت کنسول با پهنای باند 240Gbps است. اين سوئيچ فيبر نوری برای مکان و جاهای نسبتا کوچک مفید و کاربردی است. نرخ انتقال داده آن 178.56 میلیون پاکت بر ثانیه است. نرخ جامبو این دستگاه برابر است با عدد 12Kbytes که عدد بسیار خوبی است.

 

*تمامی محصولات دارای گارانتی اصلی و شرکتی میباشند*
شرکت ایران الکترونیک پیشرو در ارائه محصولات و خدمات سیستمهای حفاظتی، نظارتی وامنیتی، شبکه دارای سابقه درخشان و رزومه قدرتمند قابل استعلام، آمادگی خود را در زمینه فروش ونصب دوربین مدار بسته دام، تجهیزات امنیتی و تجهیزات شبکه اعلام می نماید و این محصولات از طریق یکی از بزرگترین شرکت های فعال در زمینه تجهیزات نظارتی و حفاظتی و دوربین مداربسته در ایران ارائه میشوند.

مشخصات فني سوئیچ شبکه مدیریتی 12 پورت اچ ار یو ای HR-SWTG3C12F

Specification

I/O Interface

Power

AC100-240V 50/60Hz

Ethernet

12* SFP+ Ports

1* RJ45 Console Port

Performance

Bandwidth

240Gbps

Pack Forward Rate

178.56Mpps

DDR SDRAM

128 MB

Flash Memory

16 MB

Pack Cache

16Mbit

MAC Address

32K

Jumbo frame

12K

VLANs

4096

MTBF

100000 Hours

Standard

Network Protocol

IEEE802.3 (Ethernet)

IEEE802.3u (Fast Ethernet)

IEEE 802.3ab (Gigabit Ethernet)

IEEE 802.3z (Gigabit Ethernet optical fiber)

IEEE 802.3ae (10G Ethernet)

IEEE802.3x (Flow control)

IEEE 802.3az (Energy Efficient Ethernet)

IEEE 802.3ad (link aggregation)

IEEE 802.1AB LLDP/LLDP-MED (Link Layer Discovery Protocol)

IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol(STP)

IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP)

IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP)

IEEE 802.1Q  (virtual local area network)

IEEE 802.1p (VLAN tags)

IEEE 802.1X (User Authentication)

Industry Standard

EMI: FCC 47 CFR Part 15 Subpart B (Class A) EMS: EN61000-4-2 (ESD),

EN61000-4-4 (EFT), EN61000-4-5 (Surge)

Fiber Medium

Multimode Fiber: 50/125, 62.5/125, 100/140um

Single-mode Fiber: 8/125, 8.7/125, 9/125, 10/125um

Certification

Safety Certificate

CE, FCC, RoHS

Environment Standard

Working Environment

Working Temperature: -10~50 °C Storage Temperature: -40~70 °C

Working Humidity: 10%~90%, non-condensing

Storage Temperature: 5%~90%, non-condensing

Function Indicator

PWR

On: Powered on

Off: Powered off

SYS

On: System normal,

Flashing: System startup

10G (Link)

Lighting: 10G Link

Link/ACT

On: Connecting; Flashing: Data Transmit; Off:Disconnect

Physical Specification

Structure Size

Product Dimensions: 440*205*44 mm

Package Dimensions: 500*290*85 mm

Product N.W: 2.50 KG

Product G.W: 3.12 KG

Packing Info

Carton Dimensions:520*445*300 mm

Packing Quantity:5 PCS

Packing weight:16.6 KG

Power Voltage

Voltage: AC100-240V, 50/60Hz

Power supply: 12V8A

Consumption

<30W

Packaging List

Switch: 1 Set,

Instruction manual: 1 PC,

Certificate: 1 PC,

Power cord: 1 PC

Serial cable: 1 PC,

Rack ear: 1 Pair

گارانتی

30 ماه وارانتی رسام تجارت راش

نظرات کاربران
  • 0
    ‏0 امتیاز
  • 5 امتیازها
    0%
    4 امتیازها
    0%
    3 امتیازها
    0%
    2 امتیازها
    0%
    1 ستاره
    0%
نقد وبررسی

هیچ دیدگاهی وجود ندارد.

نوشتن یک بازخورد مشتری

اولین نفری باشید که دیدگاه می دهد “سوئیچ شبکه فیبر نوری مدیریتی 12 پورت اچ ار یو ای مدل HRUI HR-SWTG3C12F”

با ما در ارتباط باشید
X