سبد خريد

سوئیچ شبکه صنعتی 4 پورت POE اچ ار یو ای مدل HRUI HR600-AFGM-42S

۱۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان

*برای دریافت تخفیف باور نکردنی تماس بگیرید*

تعداد

خرید سوئیچ شبکه صنعتی 4 پورت POE اچ ار یو ای HRUI HR600-AFGM-42S

سوئیچ شبکه صنعتی 4 پورت POE اچ ار یو ای HRUI HR600-AFGM-42S دارای 4 پورت و 2 پورت آپلینک و ۲ پورت SFP گیگ است. اين محصول قابلیت این را دارد تا علاوه بر انتقال دیتا و اطلاعات برق را نیز برای دوربین های شما تامین کند. این سوئیچ HRUI دارای 18 گیگابایت پهنای باند است.

 

*تمامی محصولات دارای گارانتی اصلی و شرکتی میباشند*
شرکت ایران الکترونیک پیشرو در ارائه محصولات و خدمات سیستمهای حفاظتی، نظارتی وامنیتی، شبکه دارای سابقه درخشان و رزومه قدرتمند قابل استعلام، آمادگی خود را در زمینه فروش ونصب دوربین مدار بسته دام، تجهیزات امنیتی و تجهیزات شبکه اعلام می نماید و این محصولات از طریق یکی از بزرگترین شرکت های فعال در زمینه تجهیزات نظارتی و حفاظتی و دوربین مداربسته در ایران ارائه میشوند.

مشخصات فنی سوئیچ شبکه صنعتی 4 پورت POE اچ ار یو ای HRUI HR600-AFGM-42S

Specification
Product Name 6 Ports Gigabit Managed Industrial PoE Switch
Product Model HR600-AFGM-42S
Port Definition 4 Gigabit PoE Ports + 2 Gigabit SFP Port + 1 Console port
Network Protocols IEEE802.3
IEEE802.3u
IEEE802.3z
IEEE802.3ab
IEEE802.3x
IEEE802.1d
IEEE802.1w
PoE Parameters PoE Standard: IEEE802.3af /IEEE802.3at
Single PoE Port Power Output:

Max: 15.4 W (IEEE 802.3af)

Max: 30 W (IEEE 802.3at)

PoE Compatibility: IEEE 802.3af/at adaptive
PoE Power Output: DC 48-55V
PoE Power Pin: 1/2- ; 3/6+
Network Media 10BASE-T: Cat3, 4, 5 UTP(≤100 M)
100BASE-TX: Cat5 or above UTP(≤100 M)
1000BASE-TX: Cat5 or above UTP(≤100 M)
Fiber Media Multi-mode: 850nm, 1310nm   Transmission Distance:  550m/2Km
Single-mode: 1310nm, 1550nm  Transmission Distance:  20/40/60/80/100/120Km
LED Indicator PWR Lighting: Powered
Un-Light: No Power
SYS Lighting: System is operating normally
Un-Light: System is not running
Yellow light Lighting: PoE Powered
Un-Light: No PoE Powered
Green light Slow Flashing: 10/100/1000 Link normally
Un-Light: Link disconnect
Flashing: Link data transmission
G5-G6 Lighting: Fiber Connection is Normal
Un-Light: Disconnect
Flashing: Link data transmission
Power Supply Input Voltage: DC 48~55V
Type of input: 4 PIN Industrial Terminal(block V1+V1- V2+ V2-)
Physical structure Protect grade: IP40
Installation: DIN Rail
Product weight: 0.6KG  Package weight : 0.8 KG(Without power)
Product Dimensions (L×W×H): 145mm×125mm×40mm
Package Dimensions (L×W×H): 245mm×190mm×60mm
Standard packing(L×W×H): 505mm× 320 mm× 400mm
Standard packing quantity: 20 (PCS)
Working Environment Operating temperature: -40~85℃
Storage temperature: -40~85℃
Humidity: 5%~95 % ( No condensation)
Industry Standard EMI: FCC Part 15,  CISPR (EN55032) class A
EMS: EN61000-4-2 (ESD)
EN61000-4-4 (EFT)
EN61000-4-5 (Surge)
Certification CE ,  FCC ,  ROHS
MTBF 100, 000 hours
Packing list 1. Industrial grade switch: 1 Set
2. Instruction manual: 1 PCS
3. Certificate,  warranty card: 1 PCS
4. Serial cable: 1PCS
5. Operation manual CD: 1 PCS
Warranty 5 years
Hardware Parameters
Bandwidth 12Gbps
Packet Forwarding Rate 8.928Mpps
Packet Buffer Memory 4M
RAM 128MB
Flash 16MB
VLANs 4096
MAC 8K
Jumbo frame 9.6Kbytes
Forwarding Mode Store-And-Forward
Software Function
Menu Items Submenus Secondary Submenus Triple Submenus
Information & Status System Information
IP Status
Syslog
Detailed Syslog
MAC Table
VLANs Membership
Ports
Ports Traffic Overview
Detailed Statistics
LACP System Status
Port Status
Port Statistics
Green Ethernet
LLDP Neighbors
Port Statistics
Loop Protection
Spanning Tree Bridge Status
Port Status
Port Statistics
IGMP Snooping Status
Groups Information
IPv4 SFM Information
MLD Snooping Status
Groups Information
IPv6 SFM Information
DHCP Server Statistics
Binding
Declined IP
Snooping Table
Relay Statistics
Detailed Statistics
Security Port Security Switch
Port
Access Management Statistics
802.1X Switch
Port
ACL Status
AAA RADIUS Overview
RADIUS Details
QoS QoS Statistics
QCL Status
Network Admin IP Config
IP Status
DHCPServer Mode
Excluded IP
Pool
NTP
Timezone
SNMP System
Trap
Communities
Users
Groups
Views
Access
Syslog
Port Configure Ports
Aggregation Static
LACP
Mirroring
Green Ethernet
DDM DDM Configuration
DDM Overview
DDM Detailed
PoE PoE Setting
PoE Status
Advanced Configure MAC Table
VLANs
GVRP Global config
Port config
Port Isolation Port Group
Port Isolation
Loop Protection
Spanning Tree Bridge Setting
MSTI Mapping
MSTI Priorities
CIST Ports
MSTI Ports
IPMC Profile Profile Table
Address Entry
MEP
ERPS
IGMP Snooping Basic Configuration
VLAN Configuration
Port Filtering Profile
IPV6 MLD Snooping Basic Configuration
VLAN Configuration
Port Filtering Profile
LLDP
Security Configure Users
Privilege Levels
SSH
Port Security Limit
Access Management
802.1X
ACL Ports
Rate Limiters
Access Control List
DHCP Snooping Setting
Snooping Table
Relay
Relay Statistics
Detailed Statistics
IP&MAC Source Guard Configuration
Static Table
Dynamic Table
ARP Inspection Port Configuration
VLAN Configuration
Static Table
Dynamic Table
AAA RADIUS
TACACS+
QoS Configure Port Classification
Port Policing
Queue Policing
Port Scheduler
Port Shaping
Port Tag Remarking
Port DSCP
DSCP-Based QoS
DSCP Translation
DSCP Classification
QoS Control List
Storm Policing
Diagnostics Ping
Cable Diagnostics
CPU Load
Maintenance Restart Device
Factory Defaults
Firmware Upgrade
Firmware Select
Configuration Download
Upload
Activate
Delete
گارانتی

30 ماه وارانتی رسام تجارت راش

نظرات کاربران
  • 0
    ‏0 امتیاز
  • 5 امتیازها
    0%
    4 امتیازها
    0%
    3 امتیازها
    0%
    2 امتیازها
    0%
    1 ستاره
    0%
نقد وبررسی

هیچ دیدگاهی وجود ندارد.

نوشتن یک بازخورد مشتری

اولین نفری باشید که دیدگاه می دهد “سوئیچ شبکه صنعتی 4 پورت POE اچ ار یو ای مدل HRUI HR600-AFGM-42S”

با ما در ارتباط باشید
X