سبد خريد

سوئیچ شبکه صنعتی 4 پورت POE اچ ار یو ای مدل HRUI HR600-AFG-42S

۶,۷۵۰,۰۰۰ تومان

*برای دریافت تخفیف باور نکردنی تماس بگیرید*

تعداد

خرید سوئیچ شبکه صنعتی 4 پورت POE اچ ار یو ای HRUI HR600-AFG-42S

سوئیچ شبکه صنعتی 4 پورت POE اچ ار یو ای HRUI HR600-AFG-42S دارای 4 پورت و 2 پورت SFP گیگ است. اين محصول قابلیت این را دارد تا علاوه بر انتقال دیتا و اطلاعات برق را نیز برای دوربین های شما تامین کند. این سوئیچ HRUI دارای 12 گیگابایت پهنای باند است.

 

*تمامی محصولات دارای گارانتی اصلی و شرکتی میباشند*
شرکت ایران الکترونیک پیشرو در ارائه محصولات و خدمات سیستمهای حفاظتی، نظارتی وامنیتی، شبکه دارای سابقه درخشان و رزومه قدرتمند قابل استعلام، آمادگی خود را در زمینه فروش ونصب دوربین مدار بسته دام، تجهیزات امنیتی و تجهیزات شبکه اعلام می نماید و این محصولات از طریق یکی از بزرگترین شرکت های فعال در زمینه تجهیزات نظارتی و حفاظتی و دوربین مداربسته در ایران ارائه میشوند.

مشخصات فنی سوئیچ شبکه صنعتی 4 پورت POE اچ ار یو ای HRUI HR600-AFG-42S

Specification
General parameter
Product name 6 ports Gigabit Industrial PoE Switch
Model HR600-AFG-42S
Connector Type 4*gigabit PoE Ports + 2*gigabit SFP ports
Network Protocols IEEE802.3
IEEE802.3i
IEEE802.3u
IEEE802.3ab
IEEE802.3z
PoE Parameters PoE Standard: IEEE802.3at (30W) and IEEE802.3af (15.4w)
Each port Max: 15.4 W (IEEE 802.3af)
Each port Max: 30 W (IEEE 802.3at)
PoE compatibility: IEEE 802.3af/at adaptive
PoE port output: DC 52V
PoE power supply core: 1/2+ ; 3/6-
Network Media 10BASE-T: Cat5 UTP(≤100 m)
100BASE-TX: Cat5 or more UTP(≤100 m)
1000BASE-TX: Cat5 or more UTP(≤100 m)
Fiber Media Multi-mode: 850nm, 1310nm  transmission distance: 550m/2Km
Single-mode: 1310nm, 1550nm  transmission distance: 20/40/60/80/100/120Km
LED indicator PWR Lighting: Powered
Un-Light: No Power
Port Yellow Lighting: 1000M connecting
Un-Light: 10M/100M connecting
Port Green Lighting: Connecting
Flashing: Data Transmit
Un-Light: Disconnect
FX1, FX2 Lighting: Fiber optic connecting
Un-Light: Fiber optic disconnecting
Quick flash: Data Transmit
Power Supply Power input: DC52V (48~55V)
power supply wiring:  3 PIN terminal block(V+ V- V+)
Working Environment Operating Temperature:  -40~85℃
Storage Temperature:  -40~85℃
Humidity:  5%~95 %( non-condensing)
Industry Standard EMI:  FCC Part 15,  CISPR (EN55032) class A
EMS:  EN61000-4-2 (ESD)
EN61000-4-4 (EFT)
EN61000-4-5 (Surge)
Mechanical Structure Shell protect grade:  IP40
Installation: DIN rail
N.W: 0.5 KG  G.W: 0.77 KG(without power supply)
Product Dimension (L×W×H): 145mm×125mm×40mm
Package Dimension(L×W×H):  250mm×210mm×65mm
Carton Box Dimension(L×W×H): 608mm×500mm×435mm
Packing Quantity: 36 (PCS)
Package Contents Industrial Switch: 1 unit
User Guide: 1unit
Certificate warranty card: 1unit
Certification CCC , FCC, RoHS
MTBF 100, 000 hours
Warranty 5 years
Hardware parameter
Bandwidth 12Gbps
Cache 1M
Chipset 88E6161
Package Forwarding Rate 8.928Mpps
MAC address 2K
Forwarding mode Store-and-forward
گارانتی

30 ماه وارانتی رسام تجارت راش

نظرات کاربران
  • 0
    ‏0 امتیاز
  • 5 امتیازها
    0%
    4 امتیازها
    0%
    3 امتیازها
    0%
    2 امتیازها
    0%
    1 ستاره
    0%
نقد وبررسی

هیچ دیدگاهی وجود ندارد.

نوشتن یک بازخورد مشتری

اولین نفری باشید که دیدگاه می دهد “سوئیچ شبکه صنعتی 4 پورت POE اچ ار یو ای مدل HRUI HR600-AFG-42S”

با ما در ارتباط باشید
X