• خط مشی (policy)

سیاست‌های کاری ایران الکترونیک نیز به تبعیت از اصول کسب و کارهای آنلاین تعیین شده و مشتری مداری در رقابتی سالم را سرلوحه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است. افزایش مداوم سرعت ارائه خدمات ایران الکترونیک با ارائه روش‌های خلاقانه با استفاده از فناوری روز در بستر وب و استفاده از پهنای باندی وسیع مسیری است که ایران الکترونیک در آن گام برمی‌دارد.

  • آموزش و پشتیبانی

ایران الکترونیک خود را ملزم به حمایت و پشتیبانی از کلیه مشتریان، کاربران و نمایندگان خود می‌داند. پشتیبانی از محصولات و خدمات بصورت آنلاین و ایمیل 24 ساعته و تلفنی از 9 صبح الی 19 عصر در تمامی ایام ارائه می شود، گروه پشتیبانی در دو نوبت حضور داشته و پاسخگوی مشکلات و سؤالات مشترکین و نمایندگان می باشند.

  • حفاظت از اطلاعات

سایت ایران الکترونیک بر روی سرور قدرتمند در دیتاسنتر ایرانی و استاندارد در کشور قرار داشته و تمامی اطلاعات موجود در این سرور بصورت منظم بکاپ گیری می شود تا از اطلاعات کاربران به بهترین نحو نگهداری گردد.

  • امنیت و تشخیص هویت

رمز عبور و اطلاعات تمام کاربران ایران الکترونیک به کمک بهره‌گیری از پروتکل‌های رمزنگاری و بصورت کاملاً حرفه‌ای محافظت می شود.
 
  • برند محبوب مشتریان

مشتریانی که حتی یکبار به صورت حضوری و یا خرید از فروشگاه آنلاین ایران الکترونیک با ما در ارتباط بوده اند بر این باورند که در مقایسه با رقبا خدماتی متفاوت به سبک ایران الکترونیک را دریافت کرده اند و بیشترین امتیاز را به نوع پاسخگویی, سادگی و سرعت و کارآمد بودن محصولات و مشاوره های تیم تخصصی ایران الکترونیک داده اند.
بررسی انتقادات و شکایات مشترکین مطابق با قوانین و مقررات موجود و کاملا مطابق با حق مسلم مشتری انجام می گردد و کلیه شکایات دریافتی از طریق ایمیل و تلفن بطور مستقیم توسط مدیریت ایران الکترونیک بررسی و رسیدگی می شود و این خود موجب جلب رضایت کاربران در خدمت مورد نظر می شود.